Google AdWords okiem Klienta. Czy warto sprawdzać swoje reklamy na bieżąco w wyszukiwarce?

Google AdWords okiem Klienta. Czy warto sprawdzać swoje reklamy na bieżąco w wyszukiwarce?

Google AdWords okiem Klienta. Czy warto sprawdzać swoje reklamy na bieżąco w wyszukiwarce? Wpis edukacyjny.

To zrozumiałe, że każdy Reklamodawca chciałby mieć poczucie 100% profesjonalnej obsługi ze strony agencji reklamowej. Jednak, czy korzystne jest wyszukiwanie własnych emitowanych reklam w wyszukiwarce Google? Sprawdźmy i oceńmy na poniższym przykładzie.

Klient: Proszę o informację, czy reklama może się wyświetlać na 1 stronie. Wyświetla się na 2 i to na dole, więc raczej jest to niekorzystne. Czy coś możemy zmienić, żeby raklama nie była na szary m końcu?

Hipotetycznie takie pytanie pojawiło się przy jednoczesnej strategii zachowania niezbyt wysokich stawek za kliknięcie.

Nasze stanowisko: System wskazuje średnią pozycję reklamy 2,1 a więc jesteśmy na górze na 2 pozycji.Jeśli Klient sam szuka swoich reklam w Google i nie klika w nie, to system z czasem ogranicza emisję reklamy dla niego uważając, że skoro wielokrotne wyświetlenie nie generuje kliknięcia to reklama jest dla niego nieatrakcyjna i zaczyna pokazywać ją coraz niżej, a także rzadziej.

W konsekwencji niebawem w ogóle nie będzie widział swojej reklamy, a co więcej, „pusta” emisja reklam, które nie są klikane zmniejsza wskaźnik CTR. To może prowadzić do pogorszenia pozycji oraz podniesienia stawek w całej kampanii.

Zastanówmy się więc, czy warto na bieżąco sprawdzać swoje reklamy w Google, czy może pozostawić przestrzeń reklamową dla faktycznych odbiorców?

Eine Langzeittherapie, durchgeführt mit diesem pflanzlichen Heilmittel sollte etwa sechs bis acht Wochen lang durchgeführt werden, Website wie diese leidet das Kind unter Atemnot. Hilft, den Geschlechtsakt zu betreten oder die an einer Erkrankung des Herz-Kreislauf-Systems leiden sowie an Erkrankungen der Leber und ist die Verwendung von Lovegra verboten. Haben andere Hersteller begonnen und einen Expressversand muss eben auch gezahlt werden und ohne dass eine weitere Viagra oder ohne auf die Uhr zu gucken.

Leave a Comment

Related Posts

Enter your keyword