WheelHub – Marketplace dla motoryzacji

WheelHub – Marketplace dla motoryzacji

Zbudowaliśmy własną platformę łączącą klientów i dilerów samochodowych.

Podczas współpracy z ponad 20 dilerami zauważyliśmy, że pewne problemy powtarzają się niemal w każdej placówce. Dynamicznie zmieniające się sposoby podejmowania decyzji, także tych związanych z zakupem nowego samochodu, dostęp do technologii, a tym samym mniej czasu na fizyczne aktywności powodują, że salony powoli zaczynają świecić pustkami – co nie zawsze wiąże się ze spadkiem sprzedaży.

Media społecznościowe, strony dilerskie, YouTube, to miejsca w których można zaszczepić potrzebę zakupu nowego samochodu, a także… nawet go sprzedać za pośrednictwem internetu. Zauważyliśmy także, iż dilerzy często przenoszą aktywności z eventów do świata wirtualnego.

Dlatego też postanowiliśmy połączyć pasję do marketingu online, pasję do motoryzacji i doświadczenie zdobyte z dziesiątkami placówek dilerskich i stworzyliśmy własny marketplace automotiove pozwalający na właściwą ekspozycję ofert samochodów, także tych zalegających na stokach.

Pomagamy dilerom pozyskiwać nowe, jakościowe zapytania z pozycji niezależnego doradcy, a z kolei klientom umożliwiamy dostęp do najlepszych ofert na nowe samochody, jak i pomagamy dobrać odpowiednie finansowanie.

 

Zapraszamy do odwiedzin naszego nowego marketplace WheelHub – www.wheelhub.pl

  • Client: WheelHub
  • Date: 01-2020
  • Location: Polska
  • Author: OMP/Spectar
  • WheelHub - marketplace dla motoryzacji :

Enter your keyword